Sanal Dershane
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanal Dershane

Lys ,Ygs ,Sbs ,Mat-1,Mat-2,Konu özetleri,ödev,performans ödevleri

AnasayfaGta Sanandreas Full RIP ( 495 mb ) + caps + no rapid + Bitirilmiş yama > EmptyAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gta Sanandreas Full RIP ( 495 mb ) + caps + no rapid + Bitirilmiş yama >

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh Hali : Gta Sanandreas Full RIP ( 495 mb ) + caps + no rapid + Bitirilmiş yama > Agresi10
Rep Gücü : 5096
Teşekkür : 0

Gta Sanandreas Full RIP ( 495 mb ) + caps + no rapid + Bitirilmiş yama > Empty
MesajKonu: Gta Sanandreas Full RIP ( 495 mb ) + caps + no rapid + Bitirilmiş yama >   Gta Sanandreas Full RIP ( 495 mb ) + caps + no rapid + Bitirilmiş yama > Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 2:44 pm

Gta Sanandreas Full RIP ( 495 mb ) + caps + no rapid + Bitirilmiş yama > GTASA_1600

Açıklama
Arkadaşlar verdiğim linkden Gta Sanadreası indirin kurulumu zaten indirdiğiniz Gta Sanadreas.exe de açıklamışımdır Oyunu kurmadan önce ordan okuya bilirsiniz aynısını buryada yazcam.
Arkadaşlar oyunun Kurulumu ve RİP'lemesi TAMAMEN bana aitdir ALINTI DEĞİLDİR KESİNLİKLE. Oyunnun herşeyi tamdır fulldür hiç eksik yoktur ( yanlızca Radyo bulunmamaktadır )
Kurulum
Arkadaşlar bu oyun tam olarak 4.65 gb alana gerektirir oyun % 100 Türkçe'dir Arkadaşlar yanında size bir tanede bitirilmiş kayıt veriyorum güle güle oynayın Kurulum Dışarı çıkarttıkdan sonra Gta Sanandreas klasörüne gidin ve ordaki kur.bat dosyasını çalıştırın ve sadece "devam etmek için bir tuşa basın" diyene kadar bekleyin verdiğim "GTA SAN BİTİRİLMİŞ KAYIT.rar" adlı dosyayı açın ( winrar yüklü olması gerekir ) ve içindeki dosyayı belgelerimdeki GTA San Andreas User Files klasörüne atın eğer oyun açılmassa o klasörün içindeki gta_sa.set dosyasını silin sorun çözülecektir İYİ OYUNLAR

İndir

http://www.flyupload.com/?fid=7858045

Bitirilmiş Kayıt

http://s2.dosya.tc/GTASanAndreasUserFiles.exe.html
Şifre : L!V@N3L!

Dosyanın Büyüklüğü : 495 mb
Harddisk de kapladığı alan : 4.65 gb
Crack : Gerek Duymaz
Dosya Uzantısı : exe ( Uyguluma ) direkt çalıştırılabilir türden.
Yapımcı : RockStar Games
NOT : Arkadalar oyun virüssüzdür virüs yoktur Avast 4.8 Proffessional ile kendim bizzat taradım
OYUNUN YÜKLENMESİ YAKLAŞIK 30 DK SÜRER DİKKAT !!!!
Oyun kesinlikle çalışmaktadır kanıtı verdiğim resimlerdir ( Resimler bana aitdir ben kendim çekip upload ettim )
Oyunu açtıkdan sonra NVİDİA REKLAMI VARYA ONDAN SONRA EKRAN KARARIYOR EĞER ENTERE BASMASSANIZ GEÇMİYOR DİKKAT SONRA ÇALIŞMIYOR DEMEYİN

Arkadaşlar Herkeze iyi oyunlar emeğe saygı duyup bir mesaj yazarsanız sevinirim
https://genel.123.st
omur03
Onbaşı
Onbaşı

Ruh Hali : Gta Sanandreas Full RIP ( 495 mb ) + caps + no rapid + Bitirilmiş yama > Asik10
Rep Gücü : 0
Teşekkür : 0

Gta Sanandreas Full RIP ( 495 mb ) + caps + no rapid + Bitirilmiş yama > Empty
MesajKonu: Geri: Gta Sanandreas Full RIP ( 495 mb ) + caps + no rapid + Bitirilmiş yama >   Gta Sanandreas Full RIP ( 495 mb ) + caps + no rapid + Bitirilmiş yama > Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 1:17 am

emeğine ellerine sağlık adminim !

Gta Sanandreas Full RIP ( 495 mb ) + caps + no rapid + Bitirilmiş yama >
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pes 2009 (Türkçe Yama)
» NFS Most Wanted İstanbul modu (yama)
» Need For Speed Most Wanted + TEK Link + Kendi Uploadım + No Rapid + Her Yoruma
» WarCraft 3 [FuLL
» Nfs Prostreet Full Tek Link