Sanal Dershane
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanal Dershane

Lys ,Ygs ,Sbs ,Mat-1,Mat-2,Konu özetleri,ödev,performans ödevleri

AnasayfaGüiza'dan şok açıklama! EmptyAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Güiza'dan şok açıklama!

YazarMesaj
*BuRaK*
Mod
Mod
*BuRaK*

Ruh Hali : Güiza'dan şok açıklama! Sakin10
Rep Gücü : 2
Teşekkür : -1

Güiza'dan şok açıklama! Empty
MesajKonu: Güiza'dan şok açıklama!   Güiza'dan şok açıklama! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 1:22 pm

Milli maçlar için ülkesinde bulunan İspanyol futbolcu, CR TV'ye telefonla bağlanıp, bu sezon sonu kesinlikle ülkesine döneceğini söyledi.
Sabah'ın haberine göre Fenerbahçe'yle 3 yıllık daha sözleşmesi olduğunu, ancak gelecek yıl İspanya'da bir takımda forma giyeceğini belirten Güiza "Bunu başkanımız Aziz Yıldırım'a da söyledim. Takımı şampiyon yapıp, kariyerime İspanya'da devam edeceğim. Geçen sezon da birçok teklif aldım. Ama F.Bahçe'de bir yıl daha kalmalıydım" dedi.
"ALEX YOKKEN ATAMADIM"
İspanyol Luis Aragones'le Alman Christoph Daum'u da karşılaştıran Daniel Güiza "Geçen sezonla bu sezon arasında büyük değişim var. Futbolcuların artık yüzü gülüyor" diyerek vatandaşına göndermede bulundu.
Saha içinde Alex de Souza'yla mükemmel bir uyum içerisinde olduklarını da ifade eden Güiza, "Kaptan oynamadığı zaman çok büyük sıkıntı yaşıyorum. Beni anlıyor ve iyi yönlendiriyor. İki maçta sakatlığı nedeniyle yoktu. Gol atamadım. Son karşılaşmada iyileşip dönünce golümü attım" diye konuştu.

Güiza'dan şok açıklama!
1 sayfadaki 1 sayfası