Sanal Dershane
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanal Dershane

Lys ,Ygs ,Sbs ,Mat-1,Mat-2,Konu özetleri,ödev,performans ödevleri

AnasayfaDenizli, Tabata ile ne konuştu? EmptyAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Denizli, Tabata ile ne konuştu?

YazarMesaj
*BuRaK*
Mod
Mod
*BuRaK*

Ruh Hali : Denizli, Tabata ile ne konuştu? Sakin10
Rep Gücü : 2
Teşekkür : -1

Denizli, Tabata ile ne konuştu? Empty
MesajKonu: Denizli, Tabata ile ne konuştu?   Denizli, Tabata ile ne konuştu? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 7:10 pm

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Tabata'yla yaptığı özel görüşmede "Galatasaray derbisinde takımın lideri sen olacaksın, ona göre hazırlan" dediği öğrenildi.

Transferi nedeniyle son günlerin en çok tartışılan futbolcusu Tabata, hafta içinde yapılan tüm antrenmanlarda yüksek formuyla dikkat çekerken, teknik direktör Mustafa Denizli de dün Brezilyalı futbolcuyla başbaşa 15 dakika görüştü.
Denizli, Tabata'ya "Seninle ilgili hiçbir yoruma eleştiriye kafanı yorma. Galatasaray maçı senin için önemli bir fırsat. Ben sana güveniyorum ve çıkıp gerçek bir lider gibi takımı yönlendirmeni istiyorum. Galibiyet halinde nelerin değişeceğini hep birlikte yaşayıp göreceğiz" diye uyarılarda bulunduğu belirtildi.

Bu arada Denizli, Tabata'yı Galatasaray derbisinde Nihat Kahveci ve Holosko'nun arkasında oynatacağı da gelen bilgiler arasında. Sakatlığı tam olarak geçmeyen Nihat oynamaması durumunda Denizli, tercihini Nobre'den yana kullanacak.

Öte yandan, Beşiktaş'ın UEFA'ya bildirdiği kadroda geçtiğimiz günlerde sözleşmesi 2010'un Ocak ayına kadar dondurulan Delgado yer almazken, sezon başında kiralık olarak gönderilmesi gündemde olan Batuhan Karadeniz ve Necip Uysal da kadroda yer aldı.

Denizli, Tabata ile ne konuştu?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mustafa Denizli ıslıklandı!
» Mustafa Denizli’nin Açıklaması
» Tabata artık Beşiktaşlı
» Tabata'nın bonservisi açıklandı!
» Rodrigo Tabata’dan Açıklamalar